• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Система зворотного осмосу для очищення води з комплектом обладнання для попереднього та додаткового очищення

• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2025 рік. • Місцезнаходження замовника – Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, 68150, село Дивізія, вулиця Миру, будинок 100; • Категорія замовника – п. 3 частини першої статті 2 Закону (п.3 ч.4 ст.2 Закону). • Уточнюючий код ДК 021:2015: 42912330-4 Апарати для очищення води • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. • Джерело фінансування: кошти місцевих бюджетів • Код КПКВ - 6020 – Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги • Код КАТОТТГ – UA51040030000095700 - Дивізійська

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.10.2025 12:03 - 05.11.2025 00:00
Відповідь надана

щодо технічного завдання

Номер: e59c48e6d338405194265daac94e191f
Дата опублікування: 01.11.2025 09:54
Опис: Зважаючи на те, що технічне завдання у даній закупівлі має багато невідповідностей, пропонуємо не розписувати детально вимоги до системи очищення, а просто зафіксувати якість води, продуктивність та частоту заміни-хімочищення мембрани не частіше 1 разу на 3-6 місяців або 500 м3 очищенної води. Така пропозиція зумовлена тим, що різні виробники комплектують системи очищення різними елементами. Проте, кінцевий результат для Замовника - це отримати чисту воду з певними якісними характеристиками. Тому, пропонуємо описати ці якісні характеристики та астоту заміни-хімочищення мембрани не частіше 1 разу на 3-6 місяців або 500 м3 очищенної води.
Відповідь: Тендерна пропозиція подана учасником має повністю відповідати вимогам передбаченим у тендерній документації з її додатками.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:55
Відповідь надана

по дод.5

Номер: 76fc4eb41ae249998a1384a023e5d558
Дата опублікування: 01.11.2025 09:50
Опис: відповідно до п.9 таблиці технічного завдання передбачено, що "Фільтр в комплекті з колбою для очищення води" - як ми розуміємо та здогадуємося, цей фильтр призначений для корегування рН. Для продуктивності 320-400 л на год , треба встановлення фільтру балонного типу з об'ємом завантаження 25 літрів. В цьому фільтрі об'єм завантаження недостатній для корегування рН. Пропонуюмо замінити на станцію дозування мінералів
Відповідь: Відповідно до Додатку 5 до тендерної документації у разі, коли в описі предмета закупівлі містяться посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, то разом з цим враховувати вираз "або еквівалент". А тому, учасником може бути запропоновано еквівалент товару який має повністю відповідати вимогам технічного завдання передбаченого в Додатку 5 до ТД.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:55
Відповідь надана

по дод.5

Номер: fa2925387777449dbc51af0506283ef4
Дата опублікування: 01.11.2025 09:48
Опис: відповідно до п.7 таблиці технічного завдання передбачено, що має бути 1 мембрана. Звертаємо Вашу увагу, що для забезпечення продуктивності 320-400 лʼгод мембран має бути 2 . Пропонуємо внести відповідні зміни до дод.5
Відповідь: Згідно з ТД споживання води в установці зворотнього осмосу в робочому режимі становить 320-400 л/год. Зворотній осмос у своєму складі повинен мати 1 мембрану та забезпечувати споживання води 320-400 л/год.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:54
Відповідь надана

по дод.5

Номер: 05b660a8719b457aa4627bd9747dc6e6
Дата опублікування: 01.11.2025 09:46
Опис: відповідно до п.6 таблиці технічного завдання зазначено: "Фільтр (двохградієнтний картридж) в комплекті з колбою для очищення води (20” 20-5 мікрон) " – Ми так розуміємо, що це фільтр передочищення перед осмосом. Чи можливо його замінити на самопромивний фильтр зі знезіліщуючою або мультимідійним завантаженням. Цей картридж будет дуже часто замінюватись – його експлуатація буде не зручною. Пропонуємо внести відповідні зміни до ТД.
Відповідь: Відповідно до Додатку 5 до тендерної документації у разі, коли в описі предмета закупівлі містяться посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, то разом з цим враховувати вираз "або еквівалент". А тому, учасником може бути запропоновано еквівалент товару який має повністю відповідати вимогам технічного завдання передбаченого в Додатку 5 до ТД.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:54
Відповідь надана

по дод. 5

Номер: 08419e51b02b45ef857fa56bd66561de
Дата опублікування: 01.11.2025 09:44
Опис: Згідно умв технічного завдання: "Аварійне відключення установки за сигналами датчиків сухого ходу, надлишкового тиску у модулі" Звертаємо Вашу увагу на те, що у більшості виробників не контролюється надлишковий тиск – пропонуємо внести зміни до ТД, вилучивши дану умову. "Захист меню налаштувань, калібрування та сервісу відповідними паролями, можливість зміни паролів". Звертаємо Вашу увагу на те, що більшість систем не має паролю – пропонуємо прибрати дану умову з ТЗ. "Можливість промивання вихідною водою та пермеатом, а також скидання некондиційного пермеату при старті системи ". наголошуємо, що ця функція зайва, системи зворонього осмосу не виробляють в Некондиціний пермеат
Відповідь: Аварійне відключення установки за певними критеріями знижує ризики пошкодження установки передчасно. Даний критерій відіграє значну роль. Захист меню налаштувань знижує ризики некоретності введення даних малокваліфікованого персоналу. Даний критерій відіграє значну роль. Можливість промивання вихідною водою та пермеатом - подовжує термін роботи зворотньоосмотичної мембрани та мінімізує вартість обслуговування, тому цей критерій відіграє значну роль.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:53
Відповідь надана

по дод. 5

Номер: 0591cad9061c4c72a16445d916e41674
Дата опублікування: 01.11.2025 09:41
Опис: згдно технічного завдання є така умова: "Відстеження ресурсу до сервісного обслуговування за часом роботи та виробленим обсягом пермеату " Роз'ясніть, як має відбуватися відстеження ресурсу до сервісного обслуговування за часом роботи та виробленим обсягом пермеату? У який спосіб?
Відповідь: Згідно ТД спосіб і тип визначення ресурсу до сервісного обслуговування не обумовлений.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:52
Відповідь надана

по дод.5

Номер: ebf26868f4be49fe99d5313c7695c5be
Дата опублікування: 01.11.2025 09:40
Опис: У технічному завданні зазначено: Автоматичне включення та вимкнення установки за сигналом датчика рівня у збірнику пермеату або тиску в лінії пермеату з попереднім гідравлічним промиванням Звертаємо вашу увагу на те, що вимога в попередньому промиванні технічно не доцільна. Більшість виробників запезпечують стабільну работу системи без цієї функції, пропонуємо внести відповідні зміни до ТД та залишити вибір наборів функцій виробникам.
Відповідь: Гідравлічна промивка подовжує термін роботи зворотньоосмотичної мембрани та мінімізує вартість обслуговування, тому цей критерій відіграє значну роль.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:52
Відповідь надана

по дод. 5

Номер: d661f4bb960b40219d4d77c760e6e5f1
Дата опублікування: 01.11.2025 09:38
Опис: згідно технічних вимог "Потужність насосу – не більше 0,67 кВт " звертаємо Вашу вагу, що насос с такою потужністю не буде достатній , протібна потужність 1,5-1,8 кВт мінімум, щоб навіть на 2 мембранах отримати продуктивність 320-400 л/год при такому аналізі води. Пропонуємо внести зміни до ТД, зазначивши продуктивність насосу мінімум 1,5-1,8 кВт
Відповідь: З урахуванням вартості електроенергії та проблем, що пов’язані із блекаутом енергоефективність насосу відіграє значну роль. В Україні присутні системи із мінімальними потужностями по насосу.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:51
Відповідь надана

по дод.5

Номер: 10d4004ddf514ed58596ff199aee6574
Дата опублікування: 01.11.2025 09:28
Опис: щодо безпосередніх технічних характеристик системи очистки: Відповідно до п.3 Таблиці, яка наведена в дод. 5 до ТД: "Споживання в робочому режимі 320 -400 л/год при температури води +150С " Просимо роз'яснити: Видається, що по продуктивності це має бути система з двома мембранами. А нижче описано, що має бути лише одна мембрана. Просимо звернути уваг на цей момент та за потреби внести зміни до технічного завдання.
Відповідь: Згідно з ТД зворотній осмос у своєму складі повинен мати 1 мембрану та споживати воду у кількості 320-400 л/год.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:50
Відповідь надана

дод.5

Номер: 861d831e9d2149f6a281636039931686
Дата опублікування: 01.11.2025 09:24
Опис: відповідно до абз.2 п.7 дод.5 до ТД передбачено, що : "Умовою гарантійного ремонту є експлуатація обладнання відповідно до вимог документації, що додається з обладнанням. Учасник повинен мати можливість забезпечити приїзд спеціаліста по ремонту при аварійній ситуації з системою зворотного осмосу протягом 2 х годин . Тому, Учасник або філіал його сервісного центру повинен бути зареєстрований у межах Білгород-Дністровського району для можливості швидкого реагування на заявки про ремонт, про що надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист". Вважаємо таку вимогу дискримінаційною. 2 год. на приїзд спеціаліста -це дуже мало часу. Фактично, взяти часть у тендері мають змогу лише учасники, які зареєстровані та знаходяться поблизу Замовника. Інші Учасники, як мають можливість приїати за 2,5 години або за 3 години - не мають змоги взяти уучасть у тендері і запропонувати замовнику свої послуги. Хоча, вони можуть бути значно дешевші та товар буде кращим. Фактично, такими діями Замовник порушує принцип недискримінації Учасників, що передбачений ЗУ "Про публічні закупівлі". Така практика є протизаконною. "Прив'язка" потенційних учасників до місця розташування Замовника є явно дискримінаційною умовою та неодноразово була предетом оскарження до АМКУ. Такі Учасники вигравали скарги і АМКУ зобов'язував внести зміни до ТД. Просимо внести зміни до ТД, виключивши умову про те, що "Учасник повинен мати можливість забезпечити приїзд спеціаліста по ремонту при аварійній ситуації з системою зворотного осмосу протягом 2 х годин это перегиб никто реально к ним в течении 2 часов не приедет з моменту отримання заявки від замовника". та умову про те, що "Учасник або філіал його сервісного центру повинен бути зареєстрований у межах Білгород-Дністровського району для можливості швидкого реагування на заявки про ремонт, про що надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист". Така умова теж дискримінаційна. Ми, як потенцйний Учасник , маєо сервісний центр в Одеській обл., але не у межах Білгород-Дністровського району. Віповідно, ми позбавлені можливості взяти участь у цьому тендері.
Відповідь: Відповідно до ч. 3 ст.22 ЗУ «Про публічні закупівлі» - «Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.» Вимоги щодо послуг і реєстрації учасника або його філіалу сервісного центру у межах Білгород-Дністровського району визначені Замовником для забезпечення безперебійної роботи підприємства тому не можуть бути внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 04.11.2025 17:50