• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Система зворотного осмосу для очищення води з комплектом обладнання для попереднього та додаткового очищення

• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2025 рік. • Місцезнаходження замовника – Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, 68150, село Дивізія, вулиця Миру, будинок 100; • Категорія замовника – п. 3 частини першої статті 2 Закону (п.3 ч.4 ст.2 Закону). • Уточнюючий код ДК 021:2015: 42912330-4 Апарати для очищення води • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. • Джерело фінансування: кошти місцевих бюджетів • Код КПКВ - 6020 – Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги • Код КАТОТТГ – UA51040030000095700 - Дивізійська

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 16122e2f5d70425d821fa7656e6a322c
Внутрішній номер закупівлі: 26957913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-31-004080-a   
Замовник: КП ГОСПОДАРОЧКА 1812
Контактна особа: Урсул Рима Іванівна +380968356404 ursul78@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.10.2025 12:03 - 05.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 31.10.2025 12:03 - 08.11.2025 18:00
Аукціон: з 10.11.2025 12:22
Період кваліфікації: 08.11.2025 18:00 - 12.11.2025 16:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Система зворотного осмосу для очищення води з комплектом обладнання для попереднього та додаткового очищення