-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система зворотного осмосу для очищення води з комплектом обладнання для попереднього та додаткового очищення
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
b4fba2d3747c4f05a51f3f36a43e31b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-31-003959-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП ГОСПОДАРОЧКА 1812
×
-
Код ЄДРПОУ:
40912704
-
Адреса:
68150, Україна, Одеська область, село Дивізія, вулиця Миру, будинок 100
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП ГОСПОДАРОЧКА 1812
×
-
Код ЄДРПОУ:
40912704
-
Адреса:
68150, Україна, Одеська область, село Дивізія, вулиця Миру, будинок 100
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система зворотного осмосу для очищення води з комплектом обладнання для попереднього та додаткового очищення
Примітки:
• Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протокол № 10 від 31.10.2025 року • Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2025 рік. • Місцезнаходження замовника – Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, 68150, село Дивізія, вулиця Миру, будинок 100; • Категорія замовника – п. 3 частини першої статті 2 Закону (п.3 ч.4 ст.2 Закону). • Уточнюючий код ДК 021:2015: 42912330-4 Апарати для очищення води • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. • Джерело фінансування: кошти місцевих бюджетів • Код КПКВ - 6020 – Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги • Код КАТОТТГ – UA51040030000095700 - Дивізійська
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.10.2025 11:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис• Джерело фінансування: кошти місцевих бюджетів • Код КПКВ - 6020 – Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги • Код КАТОТТГ – UA51040030000095700 - Дивізійська
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяДивізійська
Сума300 000.00 UAH