-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-007190-a
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 13:15 - 03.11.2025 00:00
Відповідь надана
Медико-технічні вимоги
Номер:
934dd3c32b164a07b2dd7cadd2243dd4
Дата опублікування:
31.10.2025 14:04
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику, аналізуючи можливість участі у Вашій закупівлі, звернули увагу на вимогу щодо наявності всіх лікарських засобів у Державному Формулярі лікарських засобів. Однак, повідомляємо Вам, що предмет закупівлі містить лікарські засоби (потреба Замовника), які не включені до відповідного Формуляру. Як наслідок, і ми як Постачальник запропонуємо Вам позиції, що не входять до нього: це стосується позицій № 3, 7 та 8. Крім того, у Вас міститься вимога, що ціни повинні відповідати державному реєстру оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення та реєстру виробів медичної техніки., в рамках виконання Постанови КМУ від 02.07.2014 року №240. Однак, з 01.10.2025 року дана постанова втратила чинність та діє виключно постанова КМУ №439. Ціни на лікарскі засоби включені до Національного каталогу цін. Просимо внести відповідні зміни до Тендерної документації та виключити вимогу щодо наявності лікарських засобів у Формулярі та у постанові КМУ №240 з метою запобігання у майбутньому невідповіностей та питань контролюючих органів.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник, дякуємо за слушне зауваження щодо Постанови КМУ, відповідні зміни внесено, проте всі ліки , які ми хочемо закупити є в
"Державному реєстрі лікарських засобів України".
Дата відповіді:
31.10.2025 16:11