• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

70 000.00 UAH
Номер: 13c7d3a7c95f490e878ea08da0ae86c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-27-007744-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок"
Замовник: Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок"
Очікувана вартість: 70 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 27.10.2025 12:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФармацевтична продукція
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума70 000.00 UAH