-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-007190-a
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1a5c9f224b88463296e5baab6331a987
Внутрішній номер закупівлі:
26897727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-007190-a
Замовник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Музичко Лариса Василівна +380362265970 dsvp.krok@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 13:15 - 03.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 13:15 - 06.11.2025 13:19
Аукціон:
07.11.2025 14:53 - 07.11.2025 15:16
Період кваліфікації:
07.11.2025 15:16 - 10.11.2025 08:55
Період завантаження договору:
16.11.2025 00:00 - 26.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 000.00 Фармацевтична продукція