-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2025-10-24-005363-a
Торги не відбулися
157 018.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2025 11:30 - 29.10.2025 00:00
Відповідь надана
Місце надання послуг
Номер:
fa2b2ecce0764de1aee55030b78c81f2
Дата опублікування:
24.10.2025 13:24
Опис:
Шановний замовнику!
А де все таки мають надаватися послуги??
Згідно вимог додатку 1, встановлено що послуги надаються в Кіровоградсбкій області.
Приведіть свою ТД, у відповідність.
Відповідь:
Дякую за звернення, буде виправлено.
Дата відповіді:
24.10.2025 13:56