• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

Оголошено тендер

157 018.00 UAH
Номер: 1167937cac2c4cd3b61a1d5033e77f6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-24-006020-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Бориславської міської ради
Замовник: Відділ освіти Бориславської міської ради
Очікувана вартість: 157 018.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.10.2025 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума64 973.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1024 - Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума1 526.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1151 - Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума1 173.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума8 993.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума80 353.00 UAH