-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2025-10-24-005363-a
Торги не відбулися
157 018.00
UAH з ПДВ
Номер:
b91f140cf0604cb2b9d96fd3d89b687d
Внутрішній номер закупівлі:
26878398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-24-005363-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
157 018.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2025 11:30 - 29.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2025 11:30 - 01.11.2025 00:00
Аукціон:
з 03.11.2025 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 018.00 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги