-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція: лот 1 Стандартні зразки пестицидів; лот 2 Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-005625-a
Торги не відбулися
219 540.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2025 11:51 - 20.10.2025 00:00
Відповідь надана
Характеристики предмету закупівлі
Номер:
a0afdc7ab8cc4576ab51da5219c368d6
Дата опублікування:
17.10.2025 16:54
Опис:
Шановний Замовнику, просимо уточнити форму випуску препарату ДЕЗМАКС ( Додаток №1 лот2 "Агрохімічна продукція для медичного використання")
Відповідь:
Доброго ранку шановний Постачальнику, препарат ДЕЗМАКС порошок, 1 кг, банка.
Дата відповіді:
20.10.2025 08:42