-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція: лот 1 Стандартні зразки пестицидів; лот 2 Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-005625-a
Торги не відбулися
219 540.00
UAH з ПДВ
Номер:
272004ac1acf451e88d01d7ebcfd826c
Внутрішній номер закупівлі:
26760362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-005625-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net https://ck.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
219 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2025 11:51 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2025 11:51 - 23.10.2025 00:00
Аукціон:
23.10.2025 11:29 - 23.10.2025 11:52
Період кваліфікації:
з 23.10.2025 11:52
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴30 000.00 Стандартні зразки пестицидів
- Лот №2 ₴189 540.00 Агрохімічна продукція для медичного використання