• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Агрохімічна продукція: лот 1 Стандартні зразки пестицидів; лот 2 Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція

Оголошено тендер

219 540.00 UAH
Номер: 1426bb887b8240bb8c30d208d5813204
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-15-007164-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 219 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Агрохімічна продукція: лот 1 Стандартні зразки пестицидів; лот 2 Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 15.10.2025 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатків
Сума189 540.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума30 000.00 UAH