-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Тендер Prozorro UA-2025-10-03-011502-a
Завершена
85 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2025 17:06 - 08.10.2025 00:00
Відповідь надана
Вартість
Номер:
c03d3c4390da47738cf5996d3c8b7729
Дата опублікування:
06.10.2025 13:38
Опис:
Добрий день, шановний замовник!
Просимо уточнити страхову суму за договором так як в технічній специфікації вказана вартість без ПДВ.
Чи погодив банк страхування по вартості без ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня шановний Учасник! Так, усі умови даної закупівлі були погоджені із банком, включаючи і вартість страхування без ПДВ.
Дата відповіді:
09.10.2025 10:52
Відповідь надана
Договір
Номер:
45781f397348415a851ce70b26071bb4
Дата опублікування:
06.10.2025 10:59
Опис:
Добрий день!
Виходячи з того, що об'єкти страхування по закупівлі знаходиться у заставі банка УКРГАЗ - проект договору повинен відповідати узгодженній банком формі. У кожної страхової компанії своя узгоджена форма з банком.
СК не може прийняти форму іншої СК, тим більше якщо є узгоджена форма банком. Додана форма як проект - є формою СК УНИКА. що є діскрімінацією інших участників.
Прошу уточнити у ТД, що остаточна форма договора залежить від переможця і повинна будти узгоджена банком.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Проаналізувавши його повідомляємо Вас наступне. Відповідно до ст. 6 ЦК України, сторони мають право укласти договір, який не передбачений актами цивільного законодавства, але відповідає загальним засадам цивільного законодавства. Сторони в договорі можуть відступити від положень актів цивільного законодавства і врегулювати свої відносини на власний розсуд. Стаття 627 ЦК України визначає, що відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. У межах проведення процедури публічних закупівель умови проєкту договору, що є складовою тендерної документації, встановлюються замовником та є єдиними для всіх учасників. Наведена у тендерній документації форма договору страхування погоджена із банком та не містить дискримінаційних положень, що може бути використана будь-якою страховою компанією, яка відповідає вимогам тендерної документації. З огляду на зазначене, внесення змін до проєкту договору не вбачаємо.
Дата відповіді:
09.10.2025 10:58