• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))

Оголошено тендер

85 000.00 UAH
Номер: 12fac914cf714f8d9a2fa865bf89d293
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-03-014258-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 85 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 03.10.2025 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО)
Код ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума85 000.00 UAH