• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))

Завершена

85 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b659bfa4bfea4389a09200b43ecdecbc
Внутрішній номер закупівлі: 26641630
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-03-011502-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Хомич Анна Сергіївна 380672103913 anna.khomych26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 85 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.10.2025 17:06 - 08.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2025 17:06 - 11.10.2025 10:00
Аукціон: з 13.10.2025 14:29
Період кваліфікації: 11.10.2025 10:00 - 14.10.2025 15:53
Період завантаження договору: 20.10.2025 00:00 - 30.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 000.00 Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))