-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шина 210/80 R16 Ф-325 (передня), Шина 11.2-20 Ф-35-1 (задня), Шина 7.50-20 МИ-173 (передня), Шина 9.00 16 Ф-277 , Шина 315/70 R22,5 (ведучі), Шина 385/65 R22,5 (рульові)
Тендер Prozorro UA-2025-09-22-011759-a
Завершена
163 200.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2025 15:52 - 03.10.2025 00:00
Відповідь надана
Щодо технічної частини
Номер:
948a3b8d2c294344893b7a563535ba54
Дата опублікування:
30.09.2025 16:53
Опис:
Шановний Замовнику
Дякуємо за попередні уточнення та внесені зміни, однак при повторній перевірці звертаємо увагу, що у найменуванні деяких позицій залишилися неточності.
А саме:
Позиція 2
У технічному завданні зазначено:
Шина 11.2 20 Ф-35-1 (задня)
Правильний варіант:
Шина 11.2-20 Ф-35-1 (задня)
Позиція 3
У технічному завданні зазначено:
Шина 7.50 20 МИ-173
Правильний варіант:
Шина 7.50-20 МИ-173
Пояснення:
Дефіс між цифровими значеннями в типорозмірі вказує на діагональну конструкцію шини, яка є єдино правильною для цих моделей. Запис без дефісу може трактуватися як помилка в позначенні або як невірна специфікація.
Просимо внести уточнення у формулювання технічних вимог, щоб уникнути двозначностей під час підготовки комерційної пропозиції та забезпечити відповідність фактично доступним моделям шин.
Відповідь:
Шановний учаснику, дякуємо все виправлено!
Дата відповіді:
01.10.2025 09:43
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
554082f908474cfca2b32acf519b133c
Дата опублікування:
30.09.2025 13:45
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику
В попередній відповіді Ви вказуєте, що Вам потрібна Шина с/х 11.2-20 Ф-35. Дана шина йде діагональної конструкціЇ, на що вказує знак "-" в розмірі
Таке саме питання щодо позиції Шина 7.50-20 МИ-173. Вимагається шина діагональної конструкції. Проте в технічному завданні вказана буква "R" в розмірі.
Тому прошу викласти технічні вимоги в правильній редакції, а саме:
Позиція 2:
"Шина с/х 11.2-20"
та
Позиція 3:
"Шина 7.50-20 МИ-173"
АБО
зробити уточнення напроти кожної шини, що ви готові розглянути як радіальну так і діагональну шину, якщо дане трактування вас влаштовує.
В іншому випадку дані технічні вимоги є досить спірними, так як не відображають правильність конструкцій на запитувані Вами моделі
Відповідь:
Шановний учаснику, дякуємо за звернення і зауваження, ніби все виправлено.
Дата відповіді:
30.09.2025 14:38
Відповідь надана
Технічна частина
Номер:
d340b20d1d4b4435b4f806ad797bde20
Дата опублікування:
26.09.2025 15:15
Опис:
Під час перевірки позицій виявлено кілька моментів, які потребують уточнення, щоб ми могли правильно підготувати комерційну пропозицію:
Позиція 2
У замовленні зазначено шину 11.2 R20 Ф-35-1 (задня).
Дана модель виробляється в країні-агресорі, залишків в Україні немає, тому поставка неможлива.
Замовнику потрібна шина Ф-35-1, розмір 11.2-20, індекс навантаження 114/124, індекс швидкості A6/A8, тип TL (безкамерна), задня.
На даний момент еквівалентів з ідентичними подвійними індексами не існує.
Пропонуємо можливі альтернативи:
• 11.20R20 113A6 TL Ozka KNK50
• 11.20R20 117A6 TT Росава ФБЦ-35 (з камерою)
• 11.20R20 120A8 TT Kabat SGP-04 (з камерою)
Позиція 3
Вказано шину 7.50 R20 МИ-173, але дана модель випускається лише у діагональному виконанні.
Просимо прибрати позначення R з розміру.
Позиція 4
У позиції 9.00-R16 Ф-277 одночасно вказано радіальний та діагональний тип, тоді як дана модель є діагональною.
Просимо прибрати позначення R.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику, позначення R з розміру у позиції 4 9.00-16 Ф-*277 змінено .Замовнику потрібна шина Ф-35-1, розмір 11.2-20, індекс навантаження 114/124, індекс швидкості A6/A8, тип TL (безкамерна), задня (підходить)
Дата відповіді:
30.09.2025 11:21