-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шина 210/80 R16 Ф-325 (передня), Шина 11.2 R20 Ф-35-1 (задня), Шина 7.50 R20 МИ-173 (передня), Шина 9.00 R16 Ф-277 , Шина 315/70 R22,5 (ведучі), Шина 385/60 R22,5 (рульові)
Оголошено тендер
163 200.00
UAH
Номер:
2d45830e6e4043deb7661c63786d7d45
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-22-014538-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
163 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шина 210/80 R16 Ф-325 (передня), Шина 11.2 R20 Ф-35-1 (задня), Шина 7.50 R20 МИ-173 (передня), Шина 9.00 R16 Ф-277 , Шина 315/70 R22,5 (ведучі), Шина 385/60 R22,5 (рульові)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
22.09.2025 15:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шина 210/80 R16 Ф-325 (передня), Шина 11.2 R20 Ф-35-1 (задня), Шина 7.50 R20 МИ-173 (передня), Шина 9.00 R16 Ф-277 , Шина 315/70 R22,5 (ведучі), Шина 385/60 R22,5 (рульові)
Кількість
18 штука
Період постачання
до 30.11.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума49 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума114 000.00 UAH