-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шина 210/80 R16 Ф-325 (передня), Шина 11.2-20 Ф-35-1 (задня), Шина 7.50-20 МИ-173 (передня), Шина 9.00 16 Ф-277 , Шина 315/70 R22,5 (ведучі), Шина 385/65 R22,5 (рульові)
Тендер Prozorro UA-2025-09-22-011759-a
Завершена
163 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
8df46392c9be437cae71a6bae266237b
Внутрішній номер закупівлі:
26512134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-22-011759-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
163 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2025 15:52 - 03.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2025 15:52 - 06.10.2025 17:00
Аукціон:
07.10.2025 13:55 - 07.10.2025 14:24
Період кваліфікації:
07.10.2025 14:24 - 14.11.2025 09:43
Період завантаження договору:
20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴163 200.00 Шина 210/80 R16 Ф-325 (передня), Шина 11.2-20 Ф-35-1 (задня), Шина 7.50-20 МИ-173 (передня), Шина 9.00 16 Ф-277 , Шина 315/70 R22,5 (ведучі), Шина 385/65 R22,5 (рульові)