• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини автомобільні ведучі протектор кар’єрний R 22,5 315/80 156/150J 20PR

Завершена

137 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.09.2025 09:38 - 10.09.2025 00:00
Відповідь надана

Стосовно індексу швидкості шин

Номер: ea1bf2cb0a9341f9a4d103b37df0de5a
Дата опублікування: 05.09.2025 15:15
Опис: Добрий день, шановний замовнику! Просимо Вас внести зміни в індекс швидкості шин. Замість індексу "М" (130 км/год) просимо внести індекс J (100 км/год) або K (110 км/год). Причина - шини 315/80R22.5 з КАР'ЄРНИМ малюнком протектора не розраховані на високі швидкості, тому виробники даних шин виготовлятють шини даного типу з індексами в основному J або K. Індекс "М" в даному типорозмірі притаманний шинам з ДОРОЖНІМ малюнком протектора.
Відповідь: Доброго дня, шановний учасник. Зміни в індекс швидкості шин внесені на J
Дата відповіді: 08.09.2025 11:52