• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини автомобільні ведучі протектор кар’єрний R 22,5 315/80 156/150M 20PR

Оголошено тендер

137 600.00 UAH
Номер: 1e17def6d778461f8b5f7996c052e9c4
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-02-001363-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Очікувана вартість: 137 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини автомобільні ведучі протектор кар’єрний R 22,5 315/80 156/150M 20PR
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 02.09.2025 09:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шини автомобільні ведучі протектор кар’єрний R 22,5 315/80 156/150M 20PR
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.10.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума137 600.00 UAH