-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини автомобільні ведучі протектор кар’єрний R 22,5 315/80 156/150J 20PR
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-001176-a
Завершена
137 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
02627d606f874fcda803e9b077cbf8a9
Внутрішній номер закупівлі:
26297451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-001176-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
137 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2025 09:38 - 10.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2025 09:38 - 13.09.2025 11:00
Аукціон:
15.09.2025 12:29 - 15.09.2025 13:22
Період кваліфікації:
15.09.2025 13:22 - 15.09.2025 16:00
Період завантаження договору:
21.09.2025 00:00 - 01.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 600.00 Шини автомобільні ведучі протектор кар’єрний R 22,5 315/80 156/150J 20PR