-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Тендер Prozorro UA-2025-08-27-009515-a
Торги не відбулися
59 383.99
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 593.84 UAH
мін. крок: 1% або 593.84 UAH
Період уточнення:
27.08.2025 15:33 - 01.09.2025 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики предмета закупівлі
Номер:
0f1014e3b5424b1394423106cebc07b8
Дата опублікування:
28.08.2025 10:31
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику.
Просимо Вас уточнити наступне:
1. Хто виконує демонтаж та монтаж приладів обліку?
2. Чи передбачено в рамках закупівлі проведення ремонту лічильників?
3. Чи можливе транспортування приладів на повірку та у зворотному напрямку за допомогою перевізника "Нова Пошта"?
Дякуємо за Ваші уточнення.
З повагою, потенційний Учасник.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за звернення, відповідно Вашого звернення в Додаток 2 до тендерної документації внесені зміни.
Дата відповіді:
28.08.2025 16:31