• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»

Оголошено тендер

59 383.99 UAH
Номер: 203c7cd971964715a470ea0bc55ae2a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-27-011356-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Очікувана вартість: 59 383.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.08.2025 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 6 послуга
Період постачання (не задано)
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума59 383.99 UAH