• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»

Торги не відбулися

59 383.99 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 593.84 UAH
Номер: 4d7a9361c3614f05b64022b006547cb9
Внутрішній номер закупівлі: 26259605
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-27-009515-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Контактна особа: Олена Бородай +380532517527 elenka-2407@ukr.net http://www.pl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 59 383.99 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.08.2025 15:33 - 01.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2025 15:33 - 04.09.2025 00:00
Аукціон: з 04.09.2025 11:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴59 383.99 «Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»