-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі)
Тендер Prozorro UA-2025-08-20-009129-a
Завершена
5 075 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 30 450.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 30 450.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2025 15:27 - 25.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим