-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі)
Оголошено тендер
5 075 000.00
UAH
Номер:
35223a0ec8394b60845a97187d410c55
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-20-011627-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 075 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
20.08.2025 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 075 000.00 UAH