• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі)

Завершена

5 075 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 30 450.00 UAH
Номер: 563803d3ba244cb994a881cb18cf3f32
Внутрішній номер закупівлі: 26193638
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-20-009129-a   
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Контактна особа: Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 075 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2025 15:27 - 25.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2025 15:27 - 28.08.2025 01:00
Аукціон: з 29.08.2025 14:54
Період кваліфікації: 28.08.2025 01:00 - 28.08.2025 14:09
Період завантаження договору: 03.09.2025 00:00 - 13.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 075 000.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі)