-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-010169-a
Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети). Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 1022725.00 грн. Код економічної класифікації видатків бюджету: 2275. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: серпень 2025 року
Завершена
1 022 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 533.05 UAH
мін. крок: 0.3% або 3 533.05 UAH
Період уточнення:
15.08.2025 17:14 - 20.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим