-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-010169-a
Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети). Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 1022725.00 грн. Код економічної класифікації видатків бюджету: 2275. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: серпень 2025 року
Завершена
1 022 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 533.05 UAH
мін. крок: 0.3% або 3 533.05 UAH
Номер:
b1309a4d582f423187f5a01a9dbb475c
Внутрішній номер закупівлі:
26157695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-010169-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Масна +380412407625 lilia-04@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 022 725.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 17:14 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 17:14 - 23.08.2025 00:00
Аукціон:
з 25.08.2025 13:11
Період кваліфікації:
23.08.2025 00:00 - 26.08.2025 15:42
Період завантаження договору:
01.09.2025 00:00 - 11.09.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴353 305.00 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
- Лот №2 ₴669 420.00 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)