-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Оголошено тендер
1 022 725.00
UAH
Номер:
de6c0abdf1a845a0aea709075a430f58
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-15-011728-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 022 725.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Примітки:
1. Місцезнаходження замовника: Україна, Житомирська область, м.Житомир, 10008, вул. Бульвар Старий, буд. 5/37.
2. Категорія замовника: правоохоронні органи держави.
3. Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями .
4. Кошти загального фонду державного бюджету.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
15.08.2025 16:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Кількість
38 тонна
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Кількість
72 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007000 - Національна поліція України
Сума1 022 725.00 UAH