-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-002761-a
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
1 470 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 400.00 UAH
Період уточнення:
15.08.2025 10:56 - 20.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим