-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-002761-a
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
1 470 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 400.00 UAH
Номер:
b3778447ab764be98900cdb48dab67dd
Внутрішній номер закупівлі:
26150329
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-002761-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олена Анатоліївна +380662503899 shvets@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 470 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 10:56 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 10:56 - 23.08.2025 15:00
Аукціон:
з 25.08.2025 13:26
Період кваліфікації:
23.08.2025 15:00 - 26.08.2025 19:55
Період завантаження договору:
01.09.2025 00:00 - 11.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 470 000.00 Послуги з організації та забезпечення проведення заходів