• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації та забезпечення проведення заходів

Оголошено тендер

1 470 000.00 UAH
Номер: 39a5e89d43dd4f40bb61e980f97a1fdb
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-11-013959-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Фонд розвитку інновацій
Замовник: Фонд розвитку інновацій
Очікувана вартість: 1 470 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування: 11.08.2025 17:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти статутного капіталу Фонду розвитку інновацій
Сума1 470 000.00 UAH