-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації партнерських зустрічей в рамках реалізації проєкту ROUA00228 «HEALTHERA – Медичні фонди для покращення медичних послуг та медичної діяльності в прикордонному регіоні» / «HEALTHERA – Medical endowments for the improvement of health services and the medical act in the cross-border area» в межах Програми Interreg NEXT VI-A Румунія – Україна 2021 – 2027
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-009599-a
Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту ROUA00228 «HEALTHERA – Медичні фонди для покращення медичних послуг та медичної діяльності в прикордонному регіоні» / «HEALTHERA – Medical endowments for the improvement of health services and the medical act in the cross-border area» в межах Програми Interreg NEXT VI-A Румунія – Україна 2021 – 2027
Торги не відбулися
96 360.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 481.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 481.80 UAH
Період уточнення:
13.08.2025 15:47 - 18.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим