-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації партнерських зустрічей в рамках реалізації проєкту ROUA00228 «HEALTHERA – Медичні фонди для покращення медичних послуг та медичної діяльності в прикордонному регіоні» / «HEALTHERA – Medical endowments for the improvement of health services and the medical act in the cross-border area» в межах Програми Interreg NEXT VI-A Румунія – Україна 2021 – 2027
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-009599-a
Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту ROUA00228 «HEALTHERA – Медичні фонди для покращення медичних послуг та медичної діяльності в прикордонному регіоні» / «HEALTHERA – Medical endowments for the improvement of health services and the medical act in the cross-border area» в межах Програми Interreg NEXT VI-A Румунія – Україна 2021 – 2027
Торги не відбулися
96 360.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 481.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 481.80 UAH
Номер:
70b22b9691cc45fd83a2b3f6c028ca80
Внутрішній номер закупівлі:
26131348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-13-009599-a
Замовник:
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056983
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Незалежності, будинок 62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Аліна Гончарова +380980391718, +380484122140 izmailbuhg@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
96 360.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2025 15:47 - 18.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2025 15:47 - 21.08.2025 00:00
Аукціон:
21.08.2025 14:58 - 21.08.2025 15:21
Період кваліфікації:
з 21.08.2025 15:21
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
38d2fbd5b57d422998eefe924c4b025f
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення відкритих торгів з огляду на фактичну наявність коштів було скорочено видатки на дану закупівлю. Відповідно до підпункту 3 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
27.08.2025 12:34 - 07.09.2025 00:00
Дата опублікування:
27.08.2025 12:34
Дата виконання:
07.09.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴96 360.00 Послуги з організації партнерських зустрічей в рамках реалізації проєкту ROUA00228 «HEALTHERA – Медичні фонди для покращення медичних послуг та медичної діяльності в прикордонному регіоні» / «HEALTHERA – Medical endowments for the improvement of health services and the medical act in the cross-border area» в межах Програми Interreg NEXT VI-A Румунія – Україна 2021 – 2027