• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації партнерських зустрічей в рамках реалізації проєкту ROUA00228 «HEALTHERA – Медичні фонди для покращення медичних послуг та медичної діяльності в прикордонному регіоні» / «HEALTHERA – Medical endowments for the improvement of health services and the medical act in the cross-border area» в межах Програми Interreg NEXT VI-A Румунія – Україна 2021 – 2027

Оголошено тендер

96 360.00 UAH
Номер: 446a5bdf0e3c4be186fc8e63afec96f8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-12-007164-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Замовник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Очікувана вартість: 96 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації партнерських зустрічей в рамках реалізації проєкту ROUA00228 «HEALTHERA – Медичні фонди для покращення медичних послуг та медичної діяльності в прикордонному регіоні» / «HEALTHERA – Medical endowments for the improvement of health services and the medical act in the cross-border area» в межах Програми Interreg NEXT VI-A Румунія – Україна 2021 – 2027
Примітки: Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту ROUA00228 «HEALTHERA – Медичні фонди для покращення медичних послуг та медичної діяльності в прикордонному регіоні» / «HEALTHERA – Medical endowments for the improvement of health services and the medical act in the cross-border area» в межах Програми Interreg NEXT VI-A Румунія – Україна 2021 – 2027
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.08.2025 13:06
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу
Сума96 360.00 UAH