-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби. Вантажопасажирський автомобіль - 1 одиниця
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-001848-a
Завершена
1 103 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 515.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 515.50 UAH
Період уточнення:
13.08.2025 10:19 - 20.08.2025 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги по гарантії автомобіля
Номер:
831e8825a8e14b01b3637ee70eea8334
Дата опублікування:
15.08.2025 15:42
Опис:
Шановний Замовник.
Відповідно до умов тендерної документації (Додаток 1 та Додаток 3) Вами визначено вимоги до гарантії на вантажопасажирський фургон, а саме «Гарантія - 3 (три) роки, або 100000 (сто тисяч) км пробігу (в залежності від того, яка із вказаних подій настане раніше) з моменту поставки та прийняття з моменту отримання товару Замовником.»
В зв’язку з наявністю на ринку нових вантажопасажирських автомобілів з різними термінами гарантії, встановлену вимогу вважаємо необґрунтованою та такою, що істотно обмежує можливість участі у процедурі закупівлі потенційних учасників, які можуть запропонувати предмет закупівлі, що відповідає технічним вимогам Замовника, але не можуть взяти участь у процедурі закупівлі, оскільки строки гарантії можуть відрізнятися від встановлених тендерною документацією вимог.
Вимагаємо усунути в Тендерній документації вимоги, які ставлять учасників у нерівне становище.
Відповідь:
Добрий день шановний учаснику!
Дякую за увагу до процедури закупівлі. Ваше звернення від 15.08.2025 враховано, до тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
18.08.2025 11:44