-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби. Вантажопасажирський автомобіль - 1 одиниця
Оголошено тендер
1 103 100.00
UAH
Номер:
e9ae1958e8bc42ef86fbb04f3dfffa8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-13-002275-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Левченка Григорія, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Левченка Григорія, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 103 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби. Вантажопасажирський автомобіль - 1 одиниця
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.08.2025 10:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума1 103 100.00 UAH