-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби. Вантажопасажирський автомобіль - 1 одиниця
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-001848-a
Завершена
1 103 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 515.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 515.50 UAH
Номер:
b3ad8de0fa33450ca1af09acb970e2e9
Внутрішній номер закупівлі:
26123605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-13-001848-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Левченка Григорія, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина ШАНЬКО +380993608715 i3950568@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 103 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2025 10:19 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2025 10:19 - 23.08.2025 00:00
Аукціон:
з 25.08.2025 12:54
Період кваліфікації:
23.08.2025 00:00 - 29.08.2025 09:32
Період завантаження договору:
04.09.2025 00:00 - 14.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 103 100.00 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби. Вантажопасажирський автомобіль - 1 одиниця