• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із заправки та регенерації картриджів

Завершена

305 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 050.00 UAH
Період уточнення: 13.08.2025 10:20 - 22.08.2025 00:00
Відповідь надана

Стосовно посилання на конкретного виробника

Номер: ed7c2c3a4d3348739605399b0813cee3
Дата опублікування: 15.08.2025 13:17
Опис: Шановний Замовнику! Як визначено пунктами 1 та 4 частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), серед основних принципів, за якими здійснюються публічні закупівлі, є добросовісна конкуренція, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Щоб не обмежувати коло учасників, замовник у технічних вимогах до предмета закупівлі не повинен посилатися на конкретну марку/виробника/тощо, але якщо таке посилання необхідне, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз «або еквівалент», як визначено частиною 4 статті 23 Закону. Вами є прямі посилання на виробників тонеру ВЕЛДУ та static control, чому Ви обмежуєте учасників, які можуть запропонувати інший тонер (виробника тонеру)? І чому картриджі Hewlett-Packard не можуть заправлятися тонером static control, а тільки ВЕЛДУ і навпаки? Просимо внести зміни до тендерної документації.
Відповідь: Дякуємо за звернення! Відповідні зміни будуть внесені у тендерну документацію!
Дата відповіді: 15.08.2025 15:08