-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із заправки та регенерації картриджів
Оголошено тендер
305 000.00
UAH
Номер:
861243d3a526488f871a35e778b86d26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-31-003303-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45805862
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна, буд. 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45805862
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна, буд. 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
305 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із заправки та регенерації картриджів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.07.2025 11:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума305 000.00 UAH