-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із заправки та регенерації картриджів
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-001641-a
Завершена
305 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 050.00 UAH
Номер:
f113e11308a54921b2b0eeaf0681428c
Внутрішній номер закупівлі:
26123418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-13-001641-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45805862
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна, буд. 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Корбило Вікторія 380977499221 vika.korbylo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
305 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2025 10:20 - 22.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2025 10:20 - 25.08.2025 10:00
Аукціон:
26.08.2025 14:05 - 26.08.2025 14:28
Період кваліфікації:
26.08.2025 14:28 - 27.08.2025 15:27
Період завантаження договору:
02.09.2025 00:00 - 12.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴305 000.00 Послуги із заправки та регенерації картриджів