-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні брикети (RUF)
Тендер Prozorro UA-2025-08-11-005867-a
Завершена
242 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 210.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 210.00 UAH
Період уточнення:
11.08.2025 13:47 - 16.08.2025 00:00
Відповідь надана
технічний додаток
Номер:
7c90a39977034955bb86c4d164b0214a
Дата опублікування:
12.08.2025 10:41
Опис:
Доброго дня, шановний замовник!
В додатку 3 до тендерної документації є така фраза: "Для підтвердження відповідності товару технічним та якісним характеристикам Учасники повинні надати у складі тендерної пропозиції зразок паливного брикета типу RUF"
Підкажіть, як саме ми, як учасники цієї закупівлі, повинні завантажити в систему прозорро зразок павливного брикета з деревини типу Ruf?
Про протокол випробувань питань немає, а як бути зі зразком?
Відповідь:
Добрий день, шановний учасник. Вибачте за технічну помилку в додатку 3 до тендерної документації. Мається на увазі для підтвердження відповідності товару технічним та якісним характеристикам Переможець закупівлі до підписання договору надає зразок паливного брикету типу "RUF".
Дата відповіді:
12.08.2025 15:08