-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні брикети (RUF)
Оголошено тендер
242 000.00
UAH
Номер:
ce68b3fc89f6437a9ed5958c36931803
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-08-002864-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38842324
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, смт.Сарата, вул. Соборна,2/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38842324
-
Контактна особа:
Грибенко Сергій Іванович 380971896450 sarata_centr@ukr.net
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, смт.Сарата, вул. Соборна,2/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
242 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні брикети (RUF)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
08.08.2025 10:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаратська
Сума242 000.00 UAH