-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні брикети (RUF)
Тендер Prozorro UA-2025-08-11-005867-a
Завершена
242 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 210.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 210.00 UAH
Номер:
dd2580d099bd4865b134162a350edb90
Внутрішній номер закупівлі:
26102740
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-11-005867-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38842324
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, смт.Сарата, вул. Соборна,2/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грибенко Сергій Іванович 380971896450 sarata_centr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
242 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.08.2025 13:47 - 16.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2025 13:47 - 19.08.2025 00:00
Аукціон:
19.08.2025 12:53 - 19.08.2025 13:22
Період кваліфікації:
19.08.2025 13:22 - 22.08.2025 09:56
Період завантаження договору:
28.08.2025 00:00 - 07.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴242 000.00 Паливні брикети (RUF)