-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-009580-a
Екіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Завершена
340 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 703.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 703.63 UAH
Період уточнення:
08.08.2025 15:48 - 15.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим