• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Екіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування

Екіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування

Завершена

340 725.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 703.63 UAH
Номер: 0aa790f59fb64c248ce5b01281bd3201
Внутрішній номер закупівлі: 26094303
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-08-009580-a   
Замовник: Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
Контактна особа: Світлана Курган +380689707527 kurgansv17bug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 340 725.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.08.2025 15:48 - 15.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.08.2025 15:48 - 18.08.2025 00:00
Аукціон: з 18.08.2025 11:47
Період кваліфікації: 18.08.2025 00:00 - 22.08.2025 10:08
Період завантаження договору: 28.08.2025 00:00 - 07.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴340 725.00 Екіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування