-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Екіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Оголошено тендер
340 725.00
UAH
Номер:
0f33ac9d5e8c41649df65ad8515175f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-08-000224-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26301058
-
Адреса:
57220, Україна, Миколаївська область, село Пересадівка, провул. П'ятанчука,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26301058
-
Адреса:
57220, Україна, Миколаївська область, село Пересадівка, провул. П'ятанчука,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
340 725.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Екіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Примітки:
Екіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.08.2025 08:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описзгідно проєкту «Реконструкція соціальної інфраструктури в Миколаєві через сильне громадянське суспільство та стійкі домогосподарства», фінансує данський благодійний фонд DanChurchAid
Сума340 725.00 UAH