-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки, а також ремонту і заправки картриджів)
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-004665-a
Завершена
191 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 910.55 UAH
мін. крок: 1% або 1 910.55 UAH
Період уточнення:
08.08.2025 11:53 - 15.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим