-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки, а також ремонту і заправки картриджів)
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-004665-a
Завершена
191 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 910.55 UAH
мін. крок: 1% або 1 910.55 UAH
Номер:
a0b18e3e032d4e31b5ac22b084afc589
Внутрішній номер закупівлі:
26089393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-08-004665-a
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Кушнарьова +380442550820 ktv@rnbo.gov.ua http://www.rnbo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
191 055.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2025 11:53 - 15.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2025 11:53 - 18.08.2025 00:00
Аукціон:
18.08.2025 13:14 - 18.08.2025 13:37
Період кваліфікації:
18.08.2025 13:37 - 21.08.2025 15:42
Період завантаження договору:
27.08.2025 00:00 - 06.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴191 055.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки, а також ремонту і заправки картриджів)